Прямі поставки систем водопостачання, каналізації та конструкційних пластмас для механічної обробки від провідних виробників

+38 067 4099975
+38 063 6193415
+38 063 6193400

Pipe PVC for external sewage(SN2, SN4, SN8) - Technical information

PVC pipes for outdoor sewage (SN2, SN4, SN8) - description

 

Канализационные трубы ПВХ используют для транспортировки канализационных и ливневых стоков в наружной канализации при максимальной температуре до 60°С. Трубы и фитинги наружной безнапорной канализации из ПВХ обычно изготавливают рыжего цвета. Стыковка труб и фитингов ПВХ при помощи раструбов, герметичность и безопасность соединения достигается благодаря резиновым уплотнительным кольцом, установленным в раструбах труб и фитингов.

Труби з ПВХ для зовнішньої каналізації достатньо міцні, витримують удари, що виникають при транспортуванні та монтажу. Продукція, виготовлена ??з непластифікованого ПВХ, володіє малим коефіцієнтом розширення і лінійного розтягнення при зміні температури.

Діаметр каналізаційних труб ПВХ 110 - 630 мм.
Товщина стінки становить від 3,2 мм до 15,0 мм.
Довжина від 1000 до 6000 мм.
Колір: рудий

 

Основні переваги труб ПВХ:

  • Висока міцність.

  • Стійкість до корозії.

  • Відсутність заростання стінок.

  • Невелика вага.

  • Труби ПВХ легкі в монтажі при різних способах прокладки.

  • Стійкість до впливів агресивних середовищ.

  • Стійкість до зношування в стоках, в яких присутній високий вміст піску.

  •  

Існує три види труб ПВХ, що відповідають трьом стандартним типорозмірам, в залежнсті від класу жорсткості:

Труби легкого типу (SN-2; ряд S25; SDR51)

Труби середнього типу (SN-4; ряд S20; SDR41)

Труби важкого типу (SN-8; ряд S16, 7; SDR34)

 

Каналізаційні труби ПВХ легкого типу (тип Л) S25 застосовуються для місцевості без транспортних навантажень, наприклад, тротуари, зелена зона. Труба ПВХ середнього типу (тип С) S20 застосовується в місцях з низьким транспортним рухом. Каналізаційні труби ПВХ важкого типу (тип Т) S16.7 призначені для прокладки в місцях з інтенсивним транспортним рухом та для промислових районів, вони можуть укладатися під дорогами і на глибину до 8м.

 

Google advertising

Our company offers only high-quality products of European and Ukrainian manufacturers. Using the products purchased from us, you can be sure that it will work for a long time and meets all standards.