Прямі поставки систем водопостачання, каналізації та конструкційних пластмас для механічної обробки від провідних виробників

+38 067 4099975
+38 063 6193415
+38 063 6193400

Двошарова гофрована каналізація "InCor" – Технічна інформація

Двошарові поліпропіленові гофровані труби InCor для каналізації.

Двошарові поліпропіленові гофровані труби InCor використовуються для зовнішніх безнапірних мереж побутової та зливної каналізації, а також для дренажу. Гофровані ПП труби InCor можуть застосовуватися для транспортування стоків, у тому числі короткостроково з температурою до 95 °С.

Двошарові гофровані труби з поліпропілену застосовують так само для транспортування хімічних промислових стоків.

Висока кільцева жорсткість (S = 8) двошарових гофрованих труб з поліпропілену дозволяє застосовувати двошарові гофровані труби при будівництві інженерних комунікацій в місцях з великим навантаженням: під автомагістралями, при будівництві транспортних розв'язок, мостів, на території аеропортів, включаючи злітно-посадочні смуги, під руліжними доріжками і в місцях стоянок літаків.

 

Переваги двошарових гофрованих поліпропіленових труб "InCor":

  • Висока кільцева жорсткість, - кільцева жорсткість ПП гофрованих труб - не менше 10 кН/м2 (клас жорсткості SN 8).
  • Термічна стійкість, - температура стічних вод до 95 ° С короткостроково.
  • Хімічна стійкість - поліпропіленові гофровані труби володіють високою хімічною стійкістю до дії хімічних середовищ, кислот, лугів.
  • Відсутність корозії стінок і стійкість до струмів, - двошарові труби з поліпропілену не проводять струм, що вигідно відрізняє їх від сталевих і чавунних труб, які в умовах близькості від кабельних трас у населених пунктах схильні до прискореного старіння під впливом електрохімічної корозії.
  • Висока абразивна стійкість, що робить доцільним застосування двошарових гофрованих ПП труб для транспортування стоків з вмістом твердих частинок.
  • На відміну від труб типу КОРСИС у даних труб внутрішній діаметр практично співпадає з номінальним діаметром, що забезпечує набагато більшу пропускну здатність.
  • Можливість з'єднання двошарових гофрованих труб з поліпропілену з усіма типами труб і колодязів.
  • Висока ремонтопридатність - застосування стандартних ремонтних муфт дозволяє легко з'єднувати між собою ділянки трубопроводу, в тому числі здійснювати ремонтні вставки.
  • Легкість транспортування - мала вага двошарових гофрованих труб з поліпропілену робить монтаж ще більш простим і швидким.
  • Термін служби не менше 50 років, - двошарові гофровані поліпропіленові труби служать значно довже сталевих труб (гарантійний термін - 50 років), не схильні до корозії, не вимагають катодного захисту і тому майже не потребують обслуговування.

Реклама Google

Наша компанія пропонує лише високоякісні вироби європейських та українських виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію, Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.