Прямі поставки систем водопостачання, каналізації та конструкційних пластмас для механічної обробки від провідних виробників

+38 067 4099975
+38 063 6193415
+38 063 6193400

Труби і фітинги ПП (PP) для внутрішньої каналізації

Поліпропіленові каналізаційні труби і фітинги використовують для внутрішньої розводки і відведення побутових і фекальних стоків в житлових, адміністративних і промислових будівлях. Каналізаційна система, змонтована з поліпропіленових (ПП) труб і фітингів, має необхідні технічні характеристики, що дозволяє використовувати її для тривалого транспортування стічних вод різної температури і хімічного складу.

У системах внутрішньобудинкової каналізації використання каналізаційних труб і фітингів з ПП ефективніше і надійніше ПВХ. Наприклад, температура стічних вод, після викиду води побутовою технікою, може досягати 90 ° С. Крайнія ж межа стійкості до температур для труб з ПВХ складає лише 60 ° С. Тому використання пральних машин або ж іншого спеціального обладнання на харчових виробництвах може привести до деформації трубопроводу, а отже і утворення протікання у місцях стиків.

Важливим фактором при виборі труб з ПП є екологічна безпека його виробництва та утилізації на відміну від ПВХ. Тому країни Європи відмовляються від застосування труб з полівінілхлориду.

Реклама Google