icon
logo

Прямі поставки систем водопостачання\каналізації і конструкційних пластмас для механічної обробки від виробників

UNIDELTA компресійні фітинги для напірних ПЕ і ПП водопроводів

Замовити онлайн в нашому інтернет-магазині

Компресійні фітинги, кульові вентилі, перехідники та затискні хомути Unidelta це спеціальні вироби для з’єднання труб з поліетилену з зовнішнім діаметром від 16мм і до 110мм (200мм для затискних хомутів). Вони сумісні з усіма трубами з поліетилену низького тиску (ПНД), і високої щільності (PEHD), поліетилену 63, поліетилену 80, поліетилену 100 і реалізовані згідно з нормативними вимогами EN 12201, ISO 4427, ISO 14236, ISO 13460, DIN 8074. Зазвичай фітинги унідельта використовуються для транспортування питної води і рідини під тиском до 16 бар для різних цілей. Завдяки матеріалам, з яких вони виготовлені, перехідники мають високу опірність до зовнішнього впливу різних хімічних речовин і стійкі до променів УФ.

Компресійні фітинги Unidelta дозволяють з’єднувати труби ПЕ (ПНД) та ПП без застосування зварювального апарату. Монтаж здійснюється за допомогою обжимного полімерного кільця-цанги і ущільнювального гумового кільця в фітингу. Обтиская трубу вони забезпечують герметичне з’єднання між відрізками труби. При цьому особливої попередньої підготовки труби, крім зняття фаски з труби, не потрібно. Фітинги Unidelta випускаються повністю готовими до установки.

Система герметизації компресійного фітинга Unidelta складається з: затискної кришки, гумового ущільнювача, обжимного кільця (цанги) і втулки для запресовування. Завдяки простоті конструкції компресійні фітинги монтуються досить швидко, і їх можна збирати і розбирати багаторазово, без втрати робочих властивостей.
На продукцію UNIDELTA є необхідні сертифікати та дозволи.

Поліпропіленові компресійні фітинги Унідельта відрізняються надійністю, міцністю і довговічністю.

 

 

ТОВ "Сантекс"

Південна Борщагівка,
вул.Пшенична, 8, м.Київ, 03134 (прохідна "Промкабель-Електро")

Пн-Пт з 9.00 18.00 без обіду.
Сб, Нд - вихідний

bigmir)net TOP 100 TOP сайтов StroimDom.com.ua ДЕКОР ТРЕЙД ЛАЙН - Трубы и фитинги InCor®