icon
logo

Прямі поставки систем водопостачання\каналізації і конструкційних пластмас для механічної обробки від виробників

Жировловлювачі під мийку використовуються в невеликих кафе, ресторанах, кухнях і обробних цехах супермаркетів. Встановлення Жироуловлювачів на таких підприємствах відповідає нормативним вимогам згідно ДБН В.2.2-25: 2009 та ДБН В. 2.5-64: 2012.
Невеликі компактні жироуловлювачі під мийку також можуть застосовуватися в приватних будинках, коли каналізаційні трубопроводи мають велику довжину і невеликий ухил або багато поворотів до випуску з будівлі, або якщо септик (накопичувальна ємність) для каналізації знаходяться на великій відстані від будівлі. В цьому випадку стоки з кухні в загальну каналізацію краще пускати через побутовий жироуловлювач, щоб запобігти “зажиріванню” труб. Адже простіше періодично чистити невеликий жировловлювач, ніж всю каналізацію.

Компактні Жировловлювачі встановлюють в приміщенні безпосередньо під мийку, поряд з мийкою, або в заглибленні підлоги біля мийки. Вибір конкретної моделі і спосіб установки жировловлювача зазвичай залежить від наявності місця під мийкою (мийками), обсягу мийок, висоти розташування каналізаційних труб і точок підключення.
Побутові Жироуловлювачі під мийку розрізняються між собою за розмірами, обсягом, висотою розташування вхідного і вихідного патрубків і відповідно продуктивністю.

Весь асортимент жировловлювачів під мийку та їх характеристики Ви можете подивитися в Прайсі.

 

ТОВ "Сантекс"

Південна Борщагівка,
вул.Пшенична, 8, м.Київ, 03134 (прохідна "Промкабель-Електро")

Пн-Пт з 9.00 18.00 без обіду.
Сб, Нд - вихідний

bigmir)net TOP 100 TOP сайтов StroimDom.com.ua ДЕКОР ТРЕЙД ЛАЙН - Трубы и фитинги InCor®