icon
logo

Прямі поставки систем водопостачання\каналізації і конструкційних пластмас для механічної обробки від виробників

Промислові каналізаційні Жироуловлювачі (Сепаратори жиру для каналізації) вже давно застосовуються на харчових підприємствах які займаються виготовленням і переробкою масло і містять жири, а також у великих ресторанах і їдальнях. За часів СРСР вони представляли собою бетонні резервуари в яких проіскоділо відстоювання і фільтрація жиросодержащих каналізаційних стоків.
Так як в такіж жирних стоках міститься велика кількість біологічних мікроорганізмів, то з часом виникає ймовірність руйнування бетонного корпусу і можливість потрапляння стоків у грунт і грунтові води.
В даний час велику популярність отримали пластикові промислові жироуловлювачі як підземного і наземного виконання. Установка пластикових промислових жировловлювача на окремо взятий цех з подальшим скидом очищених стоків з нього в каналізацію дозволяє мінімізувати втрати при роботі очисного обладнання.

Пластиковий промисловий Жироуловитель – це обладнання для попередньої очістткі стічних вод, яке завдяки своїм розмірам і високої продуктивності служить для видалення з стічних господарсько-побутових вод підприємства (або цеху) жирів перед їх випуском в загальну каналізацію або в відстійник. Завдяки пластиковим каналізаційним сепараторам запобігає забруднення жиром, як каналізаційних систем, так і очисних споруд – в іншому випадку може статися погіршення їх роботи аж до повного виходу з ладу-засмічення.

Велике застосування промислові жироуловлювачі знайшли в молочної, м’ясопереробної і кондитерської промисловості, а також на підприємствах що займаються випуском такої продукції як чіпси, снеки. Для стічних вод вищевказаних підприємств характерно значне забруднення тваринними жирами. Теплі стічні води містять жири надходять в систему каналізації, поступово остигаючи жир осідає на стінках трубопроводу, засмічуючи їх і перешкоджаючи нормальній роботі підприємства. Також жири заважають подальшій обробці стоку на біологічних очисних спорудах. Тому як правило першим ступенем очисних споруд підприємств даного типу є промислові жироуловлювачі, які значно знижують вміст жирів в стічних водах.

Промислові Жироуловлювачі можуть бути встановлюватися як в підземному, так і в наземному виконанні.
У надземної установки зазвичай використовують цехові жироуловлювачі, які можна встановлювати в підвалах і цокольних поверхах будівель. Такі жироуловлювачі мають більш габаритні розміри і можуть обслуговуватися вручну механічним способом.
Підземна установка промислового жировловлювача вимагає обов’язкового утрамбовиванія дна котловану в разі глинистих ґрунтів або використання бетонної плити, якщо грунт піщаний, а установку жировловлювача в бетонних кільцях (можлива також обкладання стін цеглою). Також можлива установка промислових жироуловителей безпосередньо в грунт, якщо корпус має посилені стінки або Жироуловитель виготовлений з структкрірованних спіральновитих або двошарових гофрованих труб. У разі глибокого пролягання каналізаційних трубопроводів до яких підключається Жироуловитель, рекомендується зверху встановлювати бетонну плиту з отвором під люк. При глибокої установці жировловлювача можлива, під замовлення, додаткова комплектація підземних жироуловителей подовжує пластикової горловиною.

Схема установки промислового підземного жировловлювача (сепаратора жиру).

Для ефективної роботи промислового жировловлювачів вимагає дотримання деяких умов:
1. Температура стоків, що надходять в сепаратор, повинна бути не нижче 35-40 ° С.
2. Не допускається встановлення жировловлювачів після місця стикування господарсько-побутової та фекальної каналізації.
2. Видалення осаду і жирів з жировловлювача має відбуватися не рідше одного разу на три місяці, причому незалежно від того, чи був критичного рівня – в іншому випадку є небезпека затвердіння осаду і жирової кірки.
3. технічному обслуговуванню промислових, підземних промислових жироуловителей має проводиться за допомогою спеціальної техніки та спеціалізованими підприємствами, що займаються утилізацією подібних жирових стоків (що мають ліцензію).

Компанія Сантекс пропонує промислові цехові і підземні жироуловлювачі українського виробництва, серії СЖК (круглі). На жироуловлювачі надається паспорт і санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України. Купити промисловий жироуловитель в нашій компанії Ви можете за попереднім замовленням. Термін поставки – до 10 днів.

 

 

ТОВ "Сантекс"

Південна Борщагівка,
вул.Пшенична, 8, м.Київ, 03134 (прохідна "Промкабель-Електро")

Пн-Пт з 9.00 18.00 без обіду.
Сб, Нд - вихідний

bigmir)net TOP 100 TOP сайтов StroimDom.com.ua ДЕКОР ТРЕЙД ЛАЙН - Трубы и фитинги InCor®