Прямі поставки систем водопостачання, каналізації та конструкційних пластмас для механічної обробки від провідних виробників

+38 067 4099975
+38 063 6193415
+38 063 6193400

Компресійні фітинги “Unidelta” – Технічна інформація

Затискні компресійні фітинги Unidelta для поліетиленових труб з ПНД.

Компанія "UNIDELTA" заснована в 1973 році з метою виробництва поліетиленових труб високої і низької щільності і труб з «зшитого» поліетилену з і без кисневого бар'єру. Сьогодні компанія "UNIDELTA" є лідером в галузі і пропонує широкий асортимент продукції, що включає затискні з'єднання з поліпропілену, електрозварні з'єднання з поліпропілену, а також повну гаму аксесуарів для систем розподілу води і газу.

 Компанія ТОВ «Сантекс» є офіційним постачальником продукції UNIDELTA на Український ринок.

Компресійні фітинги Unidelta дозволяють з'єднувати труби ПНД, ПП, ПВХ без застосування зварювального апарату. Монтаж здійснюється за допомогою обтискного кільця і ??ущільнювача в фітингу. Обжимаючи трубу вони забезпечують герметичне з'єднання між відрізками труби. При цьому особливої попередньої підготовки труби, окрім зняття фаски з труби, не потрібно. Фітинги Unidelta випускаються повністю готовими до встановлення.

Система герметизації компресійного фітинга Unidelta складається з: затискної кришки, гумового ущільнювача, обтискного кільця (цанги) і втулки для запресовування. Завдяки простоті конструкції компресійні фітинги монтуються досить швидко, і їх можна збирати і розбирати багаторазово, без втрати робочих властивостей.

На продукцію UNIDELTA є необхідні сертифікати та дозволи. Поліпропіленові компресійні фітинги Унідельта відрізняються надійністю, міцністю і довговічністю.

 

Технічні характеристики фітингів Unidelta:

Діаметри: 16 - 110 мм; різьби до 4 "

Робочий тиск:

- Діаметром від 16 до 63 мм - PN16 (16 атмосфер)

- Діаметром від 75 до 110 мм - PN10 (10 атмосфер)

 

Матеріали:

Корпус і затискна кришка - сополімер поліпропілену стабілізований (PP-B), стійкий до УФ.

Втулка для запресовки - сополімер поліпропілену стабілізований (PP-B), стійкий до УФ

Обтискне кільце - поліацеталевая смола (РОМ)

Ущільнення - гума NBR хімічно стійка для слабких розчинів, безпечна при контакті з їжею.

 

Області застосування компресійних фітингів Unidelta:

* Трубопроводи з ПЕ, ПП, ПВХ

* Водопостачання

* Канали зв'язку

* Промислове застосування

 

Переваги компресійних фітингів Унідельта:

* Герметичне з'єднання, завдяки системі ущільнення;

* Максимальний робочий тиск 1,6 МПа (16 атмосфер);

* Легкий і швидкий монтаж - фітінг не вимагає попередньої підготовки;

* Технологія монтажу дозволяє скоротити час і вартість робіт;

* Тривалий термін служби.

 

Компоненти компресійного фітинга Unidelta:

1. Корпус: поліпропілен (РР-В) з високим ступенем стійкості і захистом від УФ-випромінювання.

2. Ущільнювальна прокладка: Нітрилова гума (NBR).

3. Втулка: поліпропілен (РР-В) з високим ступенем стійкості і захистом від УФ-випромінювання.

4. Фальцеве кільце (цанга): ацетальная смола (РОМ).

5. Затискна Обойма: поліпропілен (РР-В).

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Компресійні фітинги Unidelta це спеціальні вироби для з'єднання труб з поліетилену з зовнішнім діаметром від 16мм і до 110мм (125мм для затискних хомутів). Вони сумісні з усіма трубами з поліетилену низької щільності, ПНД, поліетилену 40, поліетилену 80, поліетилену 100 і реалізовані згідно з нормативними вимогами EN 12201, ISO 4427, ISO 14236, ISO 13460, DIN 8074. Зазвичай фітинги Унідельта використовуються для транспортування питної води і рідини під тиском до 16 бар для різних цілей. Завдяки матеріалам, з яких вони виготовлені, перехідники мають високу опірність до різних хімічних речовин і стійкі до променів УФ.

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Фітинги Unidelta були протестовані і схвалені основними інститутами сертифікації, серед яких: DVGW (D), KIWA (NL), IIP (I), WRAS (GB), ETA (DK), ITC (CZ), TIN (PL), JASWIC ( ZA), SWE-DENCERT (SWE), TSÚS (SUK), OVF (HUN), та інші. Система якості Unidelta сертифікована UNI EN ISO 9001:2000.

САНІТАРНІ ПРАВИЛА

Фітинги Unidelta відповідають нормативним вимогам для транспортування питної води і харчових рідин згідно з приписами, чинним в Італії та в інших країнах. Міністерський декрет n.174 del 06/04/2004.

Реклама Google

Наша компанія пропонує лише високоякісні вироби європейських та українських виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію, Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.