Прямі поставки систем водопостачання, каналізації та конструкційних пластмас для механічної обробки від провідних виробників

+38 067 4099975
+38 063 6193415
+38 063 6193400

Труби ПВХ для зовнішньої каналізації - Технічна інформація

Труби ПВХ для зовнішньої каналізації (SN2, SN4, SN8) - опис

 

Каналізаційні труби ПВХ використовують для транспортування каналізаційних і ливневих стоків у зовнішній каналізації при максимальній температурі до 60 ° С. Труби та фітинги зовнішньої безнапірної каналізації з ПВХ зазвичай виготовляють рудого кольору. Зєднання труб та фітингів ПВХ за допомогою розтрубів, герметичність і безпека з'єднання досягається завдяки гумовим кільцям , встановленим у розтрубах труб і фітингів.

Труби з ПВХ для зовнішньої каналізації достатньо міцні, витримують удари, що виникають при транспортуванні та монтажу. Продукція, виготовлена з непластифікованого ПВХ, володіє малим коефіцієнтом розширення і лінійного розтягнення при зміні температури.

 

Діаметр каналізаційних труб ПВХ 110 - 630 мм.
Товщина стінки становить від 3,2 мм до 15,0 мм.
Довжина від 1000 до 6000 мм.
Колір: рудий

 

Основні переваги труб ПВХ:

  • Висока міцність.

  • Стійкість до корозії.

  • Відсутність заростання стінок.

  • Невелика вага.

  • Труби ПВХ легкі в монтажі при різних способах прокладки.

  • Стійкість до впливів агресивних середовищ.

  • Стійкість до зношування в стоках, в яких присутній високий вміст піску.

 

Існує три види труб ПВХ, що відповідають трьом стандартним типорозмірам, в залежнсті від класу жорсткості:

Труби легкого типу (SN-2; ряд S25; SDR51)

Труби середнього типу (SN-4; ряд S20; SDR41)

Труби важкого типу (SN-8; ряд S16, 7; SDR34)

 

Каналізаційні труби ПВХ легкого типу (тип Л) S25 застосовуються для місцевості без транспортних навантажень, наприклад, тротуари, зелена зона. Труба ПВХ середнього типу (тип С) S20 застосовується в місцях з низьким транспортним рухом. Каналізаційні труби ПВХ важкого типу (тип Т) S16.7 призначені для прокладки в місцях з інтенсивним транспортним рухом та для промислових районів, вони можуть укладатися під дорогами і на глибину до 8м.

 

Реклама Google

Наша компанія пропонує лише високоякісні вироби європейських та українських виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію, Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.