icon
logo

Прямі поставки систем водопостачання\каналізації і конструкційних пластмас для механічної обробки від виробників

icon Повернутися на головну

Труби ПЕ (PE) ПНД для води

Поліетилен є дуже цікавою альтернативою традиційним матеріалам для труб – чавуну, сталі або цементу – по ряду технічних чи економічних причин. Широке поширення і технічний розвиток поліетиленових труб пояснюються особливими характеристиками матеріалу.

Стирання. Поліетилен має більш високу стійкість до стирання у порівнянні зі сталлю і цементом; це властивість забезпечує можливість його використання для перекачування води з вмістом твердих частинок (шлам, розчин).

Гнучкість. Підвищена гнучкість поліетилену і здатність повернення до вихідної форми після деформації дозволяють матеріалу амортизувати вібрацію, удари і навантаження, що виникають при русі грунту і, отже, такі труби можуть встановлюватися на нестабільному грунті.

Легкість. Труби з поліетилену мають низьку питому вагу і, отже, їх транспортування та встановлення просте і дуже економічне.

Корозія. Поліетилен хімічно інертний при нормальній робочій температурі; з цієї причини в ньому не утворюється тріщин, корозії, товщина стінок не зменшується при електрохімічної реакції з грунтом. Матеріал не стимулює зростання водоростей, бактерій або грибків.

Хімічний ефект. Поліетилен має високу стійкість до багатьох хімічних речовин (див. тих. Керівництво Т2001).

Теплостійкість. При впливі нормальних змін температури навколишнього повітря поліетилен не псується.

Низька температура. Механічні властивості поліетилену дозволяють експлуатувати труби навіть при дуже низьких температурах (приблизно до -60 ° C).

Стійкість до ультрафіолетових променів. Щоб уникнути псування поліетилену (старіння) при впливі ультрафіолетових променів (сонячне світло) в матеріал додається кам’яне вугілля, відповідний стабілізатор, що дозволяє зберігати труби навіть на відкритому повітрі протягом довгого часу.

Теплова і електрична провідність. Поліетилен має дуже низьку теплопровідність і погано проводить електричний струм.

Нетоксичність. Поліетилен є абсолютно нетоксичним матеріалом і, отже, придатним для перекачування питної води або водопровідної води; матеріал відповідає гігієнічним-санітарним вимогам Міністерства охорони здоров’я (Розпорядження № 102 від 02.12.1978).

ТОВ "Сантекс"

Південна Борщагівка,
вул.Пшенична, 8, м.Київ, 03134 (прохідна "Промкабель-Електро")

Пн-Пт з 9.00 18.00 без обіду.
Сб, Нд - вихідний

bigmir)net TOP 100 TOP сайтов StroimDom.com.ua ДЕКОР ТРЕЙД ЛАЙН - Трубы и фитинги InCor®