Прямі поставки систем водопостачання, каналізації та конструкційних пластмас для механічної обробки від провідних виробників
+38 067 4099975
+38 063 6193415
+38 063 6193400
Створення оптимального мікроклімату в свинокомплексах і підвищення ефективності вирощування свиней безпосередньо залежить від системи гноєвидалення, що використовується.
На сьогоднішній день одним із найзручніших та економічних варіантів видалення гною зі свинокомплексів будь-яких розмірів є самосплавна система гноєвидалення. Самосплавна система гноєвидалення працює за принципом самосплаву і вимагає використання мінімальної кількості води, витрат електроенергії та трудових ресурсів.
При використанні системи гноєвидалення поголів'я свиней міститься на щілинній підлозі (з пластику, металу або бетону) над гноюнакопичувальними ваннами (чашами). Через щілинну підлогу гній потрапляє в гною накопичувальні ванни і, за допомогою герметичного замикання зливних отворів пробками з ущільненням, накопичується.
При заповненні гноюнакопичувальних ванн гноєм, за допомогою гака з нержавіючої сталі піднімається пробка зливу і гній по каналізаційних труб видаляється в спеціальні збірки. Насосами або транспортерами гній переміщається до гноєсховища. Гноєва накопичувальна ванна, як правило, відливається з бетону і очищається раз на чотирнадцять днів. Каналізація складається з поліпропіленових труб, міцних та стійких до агресивної хімічної дії середовища та перепадів температур.
Труби ПВХ для сплаву гною, які використовуються для каналізації, не іржавіють і не гниють. Також мають досить велику пропускну здатність. Діаметри труб підбираються в залежності від призначення приміщення (відгодівля, маточник) та кількості тварин, які утримуються. Наступна утилізація гною проводиться з вивозом на поля як добрива.
швидкий монтаж із мінімальними витратами;
економічність - відносно низька вартість, порівняно з іншими системами гноєвидалення;
простота у використанні;
зниження витрати води мінімум на 30-40% порівняно з іншими системами гноєвидалення, що призводить до зменшення ємності гноєсховища;
зниження чисельності обслуговуючого персоналу;
мінімальні витрати на технічне обслуговування обладнання;
зниження енерговитрат;
герметичність системи, що дозволяє виключати попадання шкідливих речовин у ґрунтові води;
система може бути встановлена в будинках будь-яких типів та розмірів.
НАША КОМПАНІЯ ГОТОВА ЗАПРОПОНУВАТИ ВЕСЬ СПЕКТР КОМПЛЕКТУЮЧИХ СИСТЕМИ ГНОЄВИДАЛЕННЯ:
Укладання труб системи гноєвидалення
Уздовж будівлі, під певним ухилом (3 - 5мм/м), укладаються каналізаційні труби ПВХ (залежно від кількості голів, розташування ванн).
Труби повинні бути укладені на 10-сантиметрову «подушку» з піску і потім засипані шаром піску зверху). Верхній шар має бути акуратно утрамбований. Важливо, щоб при цьому труби не були зміщені.
У труби зверху врізаються сідла ПВХ із вставленими в них пробками. При необхідності на сідла надягають подовжувачі.
Фанова труба з повітряним клапаном ПВХ нагорі виводиться за стіну будівлі.
Коли все готово, підлога свинарника заливається бетоном.
Реклама Google