Прямі поставки систем водопостачання, каналізації та конструкційних пластмас для механічної обробки від провідних виробників

+38 067 4099975
+38 063 6193415
+38 063 6193400

Труби поліетиленові для зовнішнього водопостачання – Технічна інформація

Трубы ПНД для систем холодного водопостачання

 

Поліетилен є дуже цікавою альтернативою традиційним матеріалам для труб - чавуну, сталі або цементу - по ряду технічних чи економічних причин. Широке поширення і технічний розвиток поліетиленових труб пояснюються особливими характеристиками матеріалу.

 

Труби ПЕ (PE) ПНД для води, особливостi:

 

- Стирання

Поліетилен має більш високу стійкість до стирання у порівнянні зі сталлю і цементом; це властивість забезпечує можливість його використання для перекачування води з вмістом твердих частинок (шлам, розчин).

- Гнучкість

Підвищена гнучкість поліетилену і здатність повернення до вихідної форми після деформації дозволяють матеріалу амортизувати вібрацію, удари і навантаження, що виникають при русі грунту і, отже, такі труби можуть встановлюватися на нестабільному грунті.

- Легкість

Труби з поліетилену мають низьку питому вагу і, отже, їх транспортування та встановлення просте і дуже економічне.

- Корозія

Поліетилен хімічно інертний при нормальній робочій температурі; з цієї причини в ньому не утворюється тріщин, корозії, товщина стінок не зменшується при електрохімічної реакції з грунтом. Матеріал не стимулює зростання водоростей, бактерій або грибків.

- Хімічний ефект

Поліетилен має високу стійкість до багатьох хімічних речовин (див. тих. Керівництво Т2001).

- Теплостійкість

При впливі нормальних змін температури навколишнього повітря поліетилен не псується.

- Стійкість до ультрафіолетових променів

Щоб уникнути псування поліетилену (старіння) при впливі ультрафіолетових променів (сонячне світло) в матеріал додається кам'яне вугілля, відповідний стабілізатор, що дозволяє зберігати труби навіть на відкритому повітрі протягом довгого часу.

- Теплова і електрична провідність.

Поліетилен має дуже низьку теплопровідність і погано проводить електричний струм.

- Нетоксичність

Поліетилен є абсолютно нетоксичним матеріалом і, отже, придатним для перекачування питної води або водопровідної води; матеріал відповідає гігієнічним-санітарним вимогам Міністерства охорони здоров'я (Розпорядження № 102 від 02.12.1978).

 

Труба поліетиленова ПЕ 100 для води.

Напірні труби з поліетилену високої щільності (HDPE) низького тиску (ПНД) марки ПЕ-100 виготовляються діаметрами від 20мм до 1600мм для водопроводів, але також можуть використовуватися і для напірної каналізації і для промислових технологічних трубопроводів, що транспортують рідкі та хімічно стійкий. Труби поліетиленові діаметром 20-110мм виробляють в прямих відрізках і бухтах, а труби діаметром від 125мм до 1200мм випускаються тільки в прямих відрізках довжиною 6м - 13м.

Термін служби поліетиленових трубопроводів 50-100 років.

 

Компанія Сантекс пропонує зі складу в Києві труби поліетиленові діаметром від 20мм до 160мм.
Можливе різання труб:
у бухтах – від 50 м.
у штангах – від 6м.
Труби діаметром вище 160мм поставляються на замовлення в найкоротші терміни зі складу виробництва.

Реклама Google

Наша компанія пропонує лише високоякісні вироби європейських та українських виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію, Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.