Прямі поставки систем водопостачання, каналізації та конструкційних пластмас для механічної обробки від провідних виробників

+38 067 4099975
+38 063 6193415
+38 063 6193400

Труби та фітинги для систем внутрішньої каналізації – Технічна інформація

Bнутрішня каналізація InstalPlast та Aquer, Польща 

Монтаж та класифікація

 

На даному етапі розвитку інженерної науки в будівництві все більш часто використовується пластік.Пластік коштує недорого, а технологія його виробництва відрізняється простотою.

Саме тому пластик прийшов на зміну металу і в таких областях, як водопровід і каналізація.В цій статті піде мова про те, як робити монтаж і прокладку каналізаційних труб з поліпропілену. А так само дамо характеристики труб і фасонних частин (фітингів), призначених для влаштування каналізації.

 

Рекомендації з монтажу каналізації.

Почнемо з підготовки до монтажу і розрахунку необхідних матеріалів.

  • Перш за все, необхіднонакреслити всю схему каналізації, відзначивши місця її проходження і візуально прикинувши що, де і як буде располагатися.Які споживачі водяної мережі будуть входити в систему каналізації, які фасонні частини для цього знадобляться.Крім того, слід заздалегідь розрахувати витрата самих труб.

  • Накресливши схему, Ви побачите, де знаходитимутися кути, муфти, хрестовини і «входи» в каналізацію споживачів водяній сеті.Це дасть Вам інформацію про кількість і розмір фасонних частин, а також про метраж труб.

  • Починати роботи варто з самої останньої точки входу в каналізацію.Само від неї далі піде ухил, так як каналізація самопливна і стічні води йтимуть під кутом від найвищої до найнижчої точкі.Правильно буде зробити так, щоб у Вашій каналізації завжди було волого , тоді тверді частки не будуть прилипати до стінок і утворювати засори.Це робиться просто.На кожні два метри каналізаційної труби, має бути два сантиметри уклона.Как це прорахувати? Укладаємо трубу, встановлюємо зверху будівельний рівень, потім схиляємо трубу в потрібну сторону приблизно на два сантиметра.Уровень покаже уклон.Підіймаєм той край рівня, у бік якого йде ухил і заміряємо відстань від нижньої точки рівня до верхньої точки труби, якщо два сантиметри, то все в порядку, якщо ні-трохи приспускається або піднімаємо трубу.

  • Відзначимо ще один дуже важливий момент.Просто так зістикувати труби або фасонні частини дуже важко, так як гумки ущільнювачів дають сопротівленіе.Для того, щоб його подолати і легко зістикувати труби, намазуємо гумку сантехнічним силіконом або простим господарським милом.Гума стане слизькою і легко пропустить пластик для стиковки.

  • Збирати труби слід в такому порядку, щоб розтруб завжди дивився вгору або в початок каналізації.

Класифікація каналізаційних труб і фасонних частин.

 

Труби поліпропіленові

Найбільш поширеними видами каналізаційних труб для прокладки усередині будівель, є труби діаметром 50 і 110мм.Труби діаметром 50мм використовуються для відводу стічних вод.Труби діаметром 110мм-для відводу фекальних стоків.

Муфти

Використовуються для стикування каналізаційних труб, в таких місцях, де немає можливості стикування раструбами.Бувают різні діаметри, мають вигляд двох з'єднаних розтрубів.

Трійники

Бувають різних видів: трійник 110/110/110 (кут 90 º), трійник 110/110/50 (кут 90 º), трійник 110/110/110 (кут 45 º), трійник 110/110/50 (кут 45 º). Трійники на 90 º використовуються для відводу чи введення в каналізацію під прямим кутом, а трійник на 45 º зазвичай застосовується для входу каналізаційної гілки в стояк.

Коліна (відводи)

Також бувають різних діаметрів і різних кутів нахилу (на 90 °, 45 °, 30 °). Використовуються для зміни напрямку гілки під різними кутами.

Редукція (перехід)

Призначені для створення переходів або стикування труб різного діаметру.

Заглушки

Застосовують для закриття розтрубів каналізаційних труб.

Реклама Google

Наша компанія пропонує лише високоякісні вироби європейських та українських виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію, Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.